7 MEDALI DLA KARATE SHOTOKAN BRODNICA

XIII Turniej Nadziei o Puchar Prezydenta Miasta Szczecina już za nami . Ośmioosobowa reprezentacja brodnickiego klubu zdobyła siedem medali.

Udało się zdobyć 4 srebrne 🥈🥈🥈🥈 i 3 brązowe 🥉🥉🥉 medale. W zawodach udział wzięło 70 zawodników zrzeszonych w Polskim Zjednoczeniu Karate . Rywalizacja odbyła się na dwóch matach , do której przystąpili zawodnicy z czterech najlepszych klubów UWK Poland – poziom był bardzo wysoki. Indywidualnie w konkurencjach kata i kumite medale dla Shotokan zdobyli :
Anna Iwaniuk – 🥈
Oskar Samek – 🥈
Łukasz Frągnowski – 🥈
Jakub Mosakowski – 🥉🥉
Zuzanna Śliwińska – 🥉
Drużyna w składzie Jakub Mosakowski , Piotr Frągnowski , Alan Pietrzak , Zuzanna Śliwińska w konkurencji kumite sanbon rotation, zdobyli srebrny 🥈 medal . Udział w zawodach brała także Iga Wiśniewska plasując się tuż za podium .
Były to ostatnie zawody w 2020 roku . Teraz wracamy do systematycznej pracy na treningach , doskonalenia umiejętności i realizacji zadań na nowy rok . Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na matach . OSS