BRODNICA CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON
BRODNICA CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON

BRODNICA CISOWIANKA MAZOVIA MTB MARATHON

Tegoroczna odsłona Cisowianka Mazovia MTB Marathon w Brodnicy obudzi w kolarzach najdziksze sportowe instynkty. Trasy położone w głuszy Pojezierza Brodnickiego, single tracki wśród wiekowego boru czy wreszcie sprinty nad dziesiątkami jezior – w pierwszą sierpniową niedzielę będzie można się wyszaleć.
Urokliwie położona między jeziorami Brodnica będzie świadkiem dynamicznych starć toczonych między setkami zawodniczek i zawodników. Tutejsze krajobrazy i atmosfera od lat przyciągają wielu śmiałków, dlatego i tym razem frekwencja będzie wysoka. Kto bowiem nie chciałby zakosztować tego, co w MTB najbardziej wyraziste? Na widok przyszykowanych przez Cezarego Zamanę tras aż chce się jeśli nie ryknąć, to chociaż mruknąć z zadowolenia.
Oczy mrużące się od słonecznego blasku odbijającego się od tafli rozlicznych jezior kontra przyjemny chłód setek drzew, chroniących kolarzy swoim cieniem. Długie, techniczne single tracki versus szerokie leśne dukty zachęcające do swawolenia w peletonie. Czające się gdzieś w okolicy czteronożni gospodarze wiekowego lasu oraz siedzący na kole, groźnie dyszący rywale z klasyfikacji generalnej. Maraton w Brodnicy pełen będzie kontrastów, a te z kolei wywołają skrajne emocje.
ZAPRASZAMY! SZCZEGÓŁY https://mazoviamtb.pl/01-08-brodnica/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *