EKOAKTYWNI w BRODNICY!
EKOAKTYWNI w BRODNICY!

EKOAKTYWNI w BRODNICY!

Na zaproszenie brodnickiego magistratu, 15 PAŹDZIERNIKA, O GODZ. 11:00, w hali OSiR Brodnica – miejska przestrzeń sportu gościć będą mistrzyni olimpijska w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce Kasia Skowrońska.
Nasze „złotki” zaangażowały się w działalność Fundacja Aktywnego Rozwoju i stworzyły program rozwoju edukacji ekologicznej EKOAKTYWNI. Podróżują teraz po całej Polsce, by pokazać, jak poprzez aktywność ruchową i umysłową krzewić w uczestnikach ideę ekoaktywności. Koordynacją spotkania w Brodnicy zajmuje się Joanna Kilian – kier. Biura Ochrony Środowiska UM w Brodnicy.
O programie:
W zgodzie z powszechnym przekonaniem, że „Dzieci nas nie słuchają. Dzieci nas naśladują!” chcemy, aby przykład najmłodszym dawały największe gwiazdy sportu obecne podczas każdego wydarzenia. Pierwszoplanowymi postaciami będą: mistrzyni olimpijska w wioślarstwie Magdalena Fularczyk-Kozłowska i dwukrotna mistrzyni Europy w siatkówce Katarzyna Skowrońska. EKOAKTYWNI to długofalowy, autorski program ekologicznej edukacji pozaszkolnej z elementami rekreacji ruchowej i integracji społecznej, który w nietuzinkowy sposób łączy zdrowy tryb życia z troską o środowisko. Program został objęty honorowymi patronatami przez Ministra Klimatu i Środowiska Michała Kurtykę oraz Prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Ireneusza Stachowiaka.

OD LEWEJ: KATARZYNA
SKOWROŃSKA
– CZŁONEK ZARZĄDU
Najbardziej rozpoznawalna polska siatkarka na świecie. Jedna ze „złotek” Andrzeja Niemczyka; MAGDALENA
FULARCZYK-KOZŁOWSKA
– PREZES ZARZĄDU – mistrzyni olimpijska. Najwybitniejsza zawodniczka w historii polskiego wioślarstwa.
HUBERT MALINOWSKI – CZŁONEK ZARZĄDU – organizator biur prasowych i konferansjer. Prezenter, komentator, reporter, wydawca telewizyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *