OSIR BRODNICA
KRĘGIELNIA

KRĘGIELNIA

KRĘGIELNIA w OŚRODKU SPORTU I REKREACJI w BRODNICY POLECA SIĘ ODWIEDZAJĄCYM!

Gra w kręgle to sport, który bardzo szybko zdobywa sobie popularność wśród milionów ludzi na całym świecie. Jest to nieskomplikowana gra, która nie wymaga szczególnych zdolności by zacząć grać i czerpać z tego wiele przyjemności. Gra w kręgle to doskonały sposób na aktywny wypoczynek po pracy i ponowne naładowanie się energią. To także okazja by zabrać ze sobą rodzinę i zasmakować sportowych emocji. To także sposób by spędzić trochę czasu wraz ze znajomymi w sposób inny niż zwykle. Wreszcie, kręgle, to pasja i ciekawość, konsekwencja i upór, radość i zadowolenie. To magia, to ciągłe, systematyczne dążenie do „perfect game”, czyli idealnej gry z wymarzoną sumą 300 punktów po jej zakończeniu.
Kręgielnia w OSiR w BRODNICY serdecznie zaprasza do organizacji imprez integracyjnych dla firm oraz imprez okolicznościowych – imieniny, urodziny, rocznice. W miłej i zdrowej atmosferze rywalizacji podczas gry w kręgle, spędzicie niezapomniany wieczór z rodziną i przyjaciółmi.
Do Waszej dyspozycji jest w pełni wyposażona kręgielnia, z czterema torami. To idealne miejsce spotkań i zabaw, a przede wszystkim wspaniała atmosfera, przyjazna obsługa i rozrywka na najwyższym poziomie!
ZAPRASZAMY:
PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK i PIĄTEK – 09:00-21:00
SOBOTA – 10:00-18:00

CENNIK – 20 zł za tor/ normalny; 15 zł za tor/ulgowy
TEL. 56 491 34 53