POKAZY KASKADERSKIE w BRODNICY
POKAZY KASKADERSKIE w BRODNICY

POKAZY KASKADERSKIE w BRODNICY

YES! YES! YES! W KOŃCU RUSZAMY!

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa światowej klasy kaskaderów dostarczy Ci porządnej dawki adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij 27 CZERWCA na pokaz, na parkingu OSiR w Brodnicy!

Zapraszamy Cię na najlepsze kaskaderskie show, na świeżym powietrzu, przepełnione muzyczną energią, efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie, połączone z ekstremalnym widowiskiem:
POKAZY DRIFTU przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon;
JEDYNY W POLSCE DRAGSTER!;
KONTROLOWANE WYPADKI;
PRZEJAZDY PRZEZ ŚCIANĘ OGNIA Z CZŁOWIEKIEM NA MASCE;
PRZEBIJANIE GŁOWĄ PŁONĄCEJ ŚCIANY BĘDĄC JEDNOCZEŚCIE NA MASCE BMW;
JAZDA NA BOCZNYCH KOŁACH SAMOCHODEM CZY QUADEM oraz zaciekła jazda i demolka ogromnym MONSTER TRUCKIEM wyposażonym w pokaźną V8!
A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund, biorąc z publiczności odważne kobiety na przejażdżkę SAMOCHODEM NA DWÓCH KOŁACH!!!!
I TO NOWE “COŚ” – JEDYNY W POLSCE AUTOROBOT – niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki!
Wychodząc naprzeciw naszym najmłodszym fanom na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za FREE przejechać się jednym z naszych potężnych MONSTER TRUCKÓW!!!
UWAGA! Bilety do nabycia w kasie na parkingu, bezpośrednio przed danym programem!!!
BRODNICA, 27 CZERWCA, NIEDZIELA, GODZ. 20:00, PARKING OSiR (ZA HALĄ SPORTOWĄ). Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadnijcie na najlepsze kaskaderskie show. Emocje gwarantowane!!!
BILETY:
– do 3 lat gratis
– od 3-10 lat – 20 zł
– od 10-17 lat – 30 zł
– dorośli 40 zł.
PŁATNOŚĆ TYLKO GOTÓWKĄ! 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *