TURNIEJ SIATKÓWKI DLA KRZYSZTOFA NAWROCKIEGO
TURNIEJ SIATKÓWKI DLA KRZYSZTOFA NAWROCKIEGO

TURNIEJ SIATKÓWKI DLA KRZYSZTOFA NAWROCKIEGO

Krzysztofa możecie nie znać, ale wielu kojarzy go ze sklepu „Marek”, na Ceglanej. Zachorował nagle i tak samo nagle cały jego świat i świat jego rodziny i znajomych się posypał. Glejaki mózgu są nieuleczalne, ale pojawiła się nadzieja – terapia NanoTherm. W Lublinie otwarto pierwszy w Polsce ośrodek NanoTherm, w którym prowadzone jest leczenie złośliwych guzów mózgu, z wykorzystaniem nanocząsteczek. Ośrodkiem kieruje prof. dr hab. n. med. Tomasz Trojanowski. Jak tłumaczy „potrafimy hamować rozwój choroby możliwie jak najdłużej, ale chirurgia i radioterapia nie są wystarczająco skuteczne. Nasza klinika od dawna szuka uzupełniających metod, teraz pojawiła się kolejna szansa – terapia NanoTherm”. Jest więc nadzieja, tyle że bardzo kosztowna, bo wiąże się z wysiłkiem finansowym ponad możliwości rodziny Krzysia. Potrzebnych jest 40 tys. euro (przy obecnym kursie to nieco ponad 180 tys. zł) na terapię NanoTherm.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że to ogromna kwota, ale od czegoś trzeba zacząć. Przyłączamy się więc do Marka Tuptyńskiego oraz Stowarzyszenia Brodnica Biega i
16 PAŹDZIERNIKA, W GODZ. 08:00-14:00, zapraszamy miłośników siatkówki na TURNIEJ DLA KRZYSZTOFA! Zgłosiły się 4 drużyny (Kulturalni i Wysportowani, Lotnicy, Sparta Betlejem oraz Wąbrzeźno) ale planujemy 8, dlatego apelujemy – ZGŁASZAJCIE SIĘ! Dla Krzysia! Wystarczy że zadzwonicie do Marka albo zgłosicie się tutaj:-)
UWAGA! Zwycięska drużyna otrzyma PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY, dwie kolejne powalczą o PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RM BRODNICY. Wpisowe będzie zbierane na miejscu, do specjalnej puszki, przez przedstawiciela Stowarzyszenia Brodnica Biega.

WIĘCEJ INFORMACJI O TERAPII – https://www.zwrotnikraka.pl/terapia-nanotherm…Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *