OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI IM. MICHALINY ZIELSKIEJ
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI IM. MICHALINY ZIELSKIEJ

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI IM. MICHALINY ZIELSKIEJ

12 LISTOPADA ZAPRASZAMY DO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BRODNICY NA OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR NIEPODLEGŁOŚCI IM. MICHALINY ZIELSKIEJ.

* CZYM JEST FIT KID?
Fit Kid to nowoczesna, wszechstronna dyscyplina sportu, będąca kombinacją form gimnastycznych (gimnastyki sportowej, akrobatycznej i artystycznej), elementów show, tańca oraz ekspresji ruchowej. Układy ćwiczeń wykonywane do muzyki (indywidualnie w zespołach lub, formacjach) eksponują siłę, gibkość, równowagę, zwinność oraz koordynację ruchową zawodniczek i zawodników w różnych kategoriach wiekowych (od lat 4 po seniorów).
* ZASADY ROZGRYWEK FIT KID.
Elementy układu Fit Kid są oceniane ze względu na ich trudność, co później przekłada się na punktację w części CONTENT (treść). Jeśli występujący nie przedstawi wybranych elementów w sposób w sposób akceptowalny, wykonany element zostanie oceniony na zero. W przypadku prezentacji grupowej, jeżeli jedna osoba z grupy nie wykona poprawnie danego elementu, jego wartość nie zostanie dodana do finalnej oceny układu (ocena za ten element będzie równa zero dla całej grupy).Sędziowie oceniają całą choreografię – w tym wykorzystanie elementów gimnastycznych, tanecznych i innych wybranych elementów. Jest to oceniane w części TECHNICS (technika).Trzecią ocenianą częścią jest ARTISTIC IMPRESSION (wrażenia artystyczne). Na wynik z tej części składają się, m.in: wykorzystanie przestrzeni, interpretacja muzyki i wykonanie.
DLA PUBLICZNOŚCI WSTĘP WOLNY!!! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *