OSIR BRODNICA
FITNESS

FITNESS

❌🤸 HIT NA SOBOTĘ! 🤸❌
Spala tłuszcz szybciej niż inne treningi, poprawia kondycję i nie wymaga kupowania przyrządów do ćwiczeń. Jeśli chcesz szybko i skutecznie wzmocnić mięśnie i schudnąć, to nie ma lepszego treningu od HIIT!
Trening HIIT (high intensity interval training, czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności) , to przede wszystkim prostota wykonania i stosunkowo niedługi czas, jaki trzeba poświęcić na ćwiczenia.
Zapraszamy w każdą sobotę, o godz. 09:00 i 10:00 (A 21) Trening prowadzi SARA SOBCZAK.
CENNIK:
* jednorazowe wejście – 9,00 zł,
* karnet na cztery wejścia – 33,00 zł,
* karnet na osiem wejść – 55,00 zł,
* karnet na dwanaście wejść – 75,00 zł
Przy jednorazowym zakupie 10 i więcej karnetów:
* karnet na cztery wejścia – 30,00 zł,
* karnet na osiem wejść – 50,00 zł,
* karnet na dwanaście wejść – 70,00 zł.
ZDROWY KRĘGOSŁUP i TBC, czyli TOTAL BODY CONDITIONING, to trening ukierunkowany na polepszenie kondycji całego ciała. Na zajęciach pracujemy zarówno nad poprawą wydolności organizmu, wytrzymałością i wzmocnieniem mięśni, jak również nad równowagą i stabilizacją. No i oczywiście spalamy sporo kalorii. Trening prowadzi AGNIESZKA CZAIŃSKA.
TOTAL BODY SCULPT, to proste ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. Trening prowadzony jest w taki sposób, aby ćwiczenia wykonywane były przede wszystkim w pozycjach izolowanych, gwarantujących najlepszą koncentrację na ćwiczonej partii ciała. Trening o umiarkowanej intensywności, jest mniej intensywną odmianą zajęć TBC, dlatego polecamy go osobom zupełnie początkującym. Zajęcia składają się z 10. minutowej rozgrzewki, 35. minutowej części głównej i 5. minutowego stretchingu. Zajęcia dla wszystkich.
Od 4 PAŹDZIERNIKA 2021OSiR Brodnica – miejska przestrzeń sportuOSiR Brodnica – miejska przestrzeń sportu ruszają nieodpłatne ćwiczenia gimnastyczne dla seniorów!
Naszym celem jest zaoferowanie zorganizowanej aktywności fizycznej, jak największej grupie naszych brodnickich seniorów, a pomogą nam w tym wykfalifikowani trenerzy:
KASIA BRÓZDA vel Żelazna Kate i MAREK TĘGOWSKI.
Nie ma bardziej dynamicznego treningu od treningu crossfit.
Na trening z MARTĄ KWAŚNIEWSKĄ zapraszamy w każdy wtorek i czwartek, w godz. 17:30-19:30.
_________________
UWAGA❗️W czasie treningu sala crossfit jest dostępna wyłącznie dla uczestników treningu z instruktorem.❗️
Trening funkcjonalny to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Koncentruje się na nieustannie zmieniających się, intensywnych ćwiczeniach funkcjonalnych, mających na celu wszechstronny rozwój ciała. Metoda treningu funkcjonalnego wykorzystuje ćwiczenia z różnych dziedzin sportu od podnoszenia ciężarów, przez gimnastykę, po ćwiczenia typowo wytrzymałościowe. Wysoka intensywność treningu pozytywnie wpływa na układ krążenia, układ oddechowy, wytrzymałość, siłę, elastyczność, szybkość, koordynację ruchową, zwinność oraz równowagę.
To przede wszystkim trening dla osób, które są znudzone rutyną siłowni, nie ma w nim miejsca na maszyny stacjonarne ani nudę! Trening jest skalowany, dopasowywany do poziomu zaawansowania, wytrzymałości i umiejętności ćwiczących.
Tabata to specyficzny rodzaj treningu interwałowego. Jego całkowita długość wynosi równo 4 minuty. Ćwiczenia o wysokiej intensywności trwają w tabacie przez 20 sekund, po czym następuje 10 sekund treningu mniej intensywnego, co pozwala na odpoczynek. W rezultacie 8 razy wykonujemy taki cykl interwałowy w czasie treningu.
Tabata, z uwagi na skuteczność i krótki czas trwania jest idealna dla osób, które są zabiegane i nie mogą sobie pozwolić na dłuższe treningi. Trening prowadzi ANETA RZYMSKA