OSIR BRODNICA
UKS „KUJAWIAK” KARATE KYOKUSHIN BRODNICA-ZBICZNO

UKS „KUJAWIAK” KARATE KYOKUSHIN BRODNICA-ZBICZNO

Kyokushin, to wszechstronny system wychowania i rozwoju psychofizycznego oparty o sztukę walki, będącej syntezą wschodniej tradycji i nowoczesnych metod treningowych.
W sensie technicznym KARATE KYOKUSHIN to umiejętność walki oparta głównie o uderzenia i kopnięcia, ale do treningów wprowadzane są także chwyty. Nasi adepci są szkoleni zarówno w kierunku walki w przepisach sportowych jak i samoobrony – walki bez ograniczeń.
W sensie wychowawczym KARATE KYOKUSHIN to przede wszystkim szkoła woli i charakteru, który kształtuje się podczas ciężkich treningów, obozów i walk. Treningi karate kyokushin są wszechstronne, rozwijają sprawność fizyczną, uczą podstaw samoobrony, wzmacniają organizm oraz psychikę ćwiczącego. Duży nacisk w treningu kładzie się na dyscyplinę, grzeczność i szacunek dla starszych oraz innych ćwiczących.
Brodnicka Sekcja Karate Kyokushin funkcjonuje od roku 2019 i powstała z inicjatywy MARCINA MACKIEWICZA – prezesa UKS „KUJAWIAK” w Brodnicy. Treningi dedykowane są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Treningi prowadzi ANITA MATURA – 1 dan karate KYOKUSHIN, instruktor samoobrony i karate z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć. Sekcja jest pod opieką sensei JANUSZA DRYWY – 4 dan, reprezentującego Polską Federację Kyokushin Karate.
KONTAKT – 885 992 652 lub 500 611 505