ŻUKI, CZYLI „BEATLEMANIA – KONCERT NA POMOSTACH”
ŻUKI, CZYLI „BEATLEMANIA – KONCERT NA POMOSTACH”

ŻUKI, CZYLI „BEATLEMANIA – KONCERT NA POMOSTACH”

W tym roku Brodnicę opanowała prawdziwa beatlemania! Po koncercie „THE BEATLES SYMFONICZNIE”, w wykonaniu artystów z orkiestry Alla Viena przyszedł czas na naszą regionalną gwiazdę, błyszczącą na scenie niezmiennie od 35 lat – bydgoski zespół ŻUKI!

Muzycy zagrają w wyjątkowej scenerii, bo na PLAŻY MIEJSKIEJ OSiR w BRODNICY, na tarasie widokowym, łączącym dwa brzegi jeziora Niskie Brodno. Każdy z widzów będzie miał możliwość włączenia się w ten niezwykły performance – unosząc się na rockowej fali światła i dźwięków, zanurzyć się w oceanie muzyki i kolorowych lat 60! Wejdźmy razem do świata butów na koturnach, kolorowych koszul z długimi kołnierzami typu „lizak”, spodni „dzwonów” i dzieci kwiatów – najciekawszy strój zostanie nagrodzony!

Tak jak szybko zmieniają się światła na scenie, tak przed nami będą migotać, błyszczeć i rozświetlać emocje, wrażenia i uczucia. Wszyscy widzowie staną się uczestnikami niesamowitego show, przepełnionego największymi przebojami światowej sławy gwiazd, między innymi: The Beatles, Led Zeppelin, niezapomnianego Czesława Niemena, Krzysztofa Klenczona i Czerwonych Gitar.

WSTĘP WOLNY!

HONOROWY PATRONAT – Marszałek Województwa Kuj.-Pom. Piotr Całbecki

ORGANIZATOR – Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

MECENAT – senator RP Ryszard Bober
Zadanie dofinansowane z budżetu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *