„BIEGAM Z CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ” – 4. EDYCJA W BRODNCY
„BIEGAM Z CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ” – 4. EDYCJA W BRODNCY

„BIEGAM Z CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ” – 4. EDYCJA W BRODNCY

Burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy Maciej Rżeński, wspólnie z Polską Agencją Antydopingową i Fundacją Wychowanie przez Sport mają przyjemność zaprosić na 4. edycję akcji „Biegam z czystą przyjemnością”.

„Biegam z czystą przyjemnością”, to projekt Polskiej Agencji Antydopingowej, mający na celu promocję czystego, wolnego od środków dopingujących sportu, równej i uczciwej rywalizacji oraz edukację na temat niesprawdzonych suplementów diety. Jego zadaniem jest także promocja aktywności fizycznej oraz charytatywności. Każda edycja biegu ma bowiem swój unikatowy cel charytatywny, na który są przeznaczane środki z pakietów startowych. Inicjatywa łączy więc w sobie najważniejsze cele: edukacji antydopingowej, edukacji o negatywnych skutkach dopingu, mobilizowania do aktywności fizycznej i do pomagania drugiemu człowiekowi.

W tym roku spotkamy się 14 KWIETNIA 2024, co pokryje się z premierową edycją międzynarodowego wydarzenia, jakim jest Europejski Tydzień Czystego Sportu (13-20.04.2024), którego głównym hasłem jest #beCoolplayClean.

Obu akcjom: „Biegam z czystą przyjemnością” oraz Europejskiemu Tygodniowi Czystego Sportu przyświecają dokładnie te same cele: promocja czystego sportu, promocja uczciwej rywalizacji, promocja zdrowia!

ZAPISY RUSZAJĄ 4 LUTEGO 2024! Do wyboru 2 dystanse – 9999 m. oraz 4999 m.

BILETY – www.biegamzczystaprzyjemnoscia.pl